PROTOCOL COVID 19 V 2.0

Manual d'esveniments esportius segurs

Round Robin Grups de 8 jugadors/res - 7 rondes

Tornejos homologats per la FCE Inscripcions aquí

 

18:00 - 65'+30"

4 plazas

Inicio: 12.05

 

18:00 - 65'+30"

1 plaza

Inicio: 07.05

16:00 - 90'+30"

7 plazas

Inicio: 08.05

10:00 - 90'+30"

4 plazas

Inicio: 09.05

Tancats Territorial Baix Llobregat Grup A Dimecres

Bases del torneig

Organizer(s) : Club Escola Esportiva Espluguenc - Federació Catalana d'Escacs
Tournament Director : García Gil, José Antonio (22200339)
Chief or supervising arbiter : *
Town : Esplugues de Llobregat
Rating-Ø : 1766
Date : 2021/05/12 To 2021/06/23

Starting rank list (sort rating)

SNo.   Name NRtg FED Club
1   David Julia Yebra 2031 CAT Torreblanca, C.E.
2  AIM Jose Antonio Garcia Gil  1808 CAT Espluguenc, C.E.E.
3   David Paez Nuñez 1801 CAT Torreblanca, C.E.
4   Rogelio Luna Muñoz 1534 CAT Espluguenc, C.E.E.

Calendario y resultados

 _________________________________________________________

Tancats Territorial Baix Llobregat Grup B Divendres

Bases del torneig

 

Organizer(s) : Club Escola Esportiva Espluguenc
Tournament Director : García Gil,José Antonio (22200339)
Chief or supervising arbiter : Federació Catalana d'Escacs
Town : Esplugues de Llobregat
Rating-Ø : 1632
Date : 2021/05/07 To 2021/06/18

Starting rank list (sort rating)

SNo.   Name NRtg FED Club
1  AIM  Jose Antonio Garcia Gil  1808 CAT Espluguenc, C.E.E.
2   Didac Membrives Pino 1788 CAT El Prat, C.E.
3   Jordi Molina Tabernero 1655 CAT Tres Peons, C.E.
4   Jorge Moreno Sanchez 1572 CAT Espluguenc, C.E.E.
5   Francisco Dominguez Diaz 1559 CAT Peon Negro, C.E.
6   Rogelio Luna Muñoz 1534 CAT Espluguenc, C.E.E.
7   Diego Membrives Cano 1510 CAT El Prat, C.E.

Calendario i resultados

 _________________________________________________________

Tancats Territorial Baix Llobregat Grup C Dijous

Bases del torneig

Listado de Participantes

SNo.   Nombre EloN FED Club
1 AIM Garcia Gil Jose Antonio 1808 ESP Espluguenc, C.E.E.
2   Jimenez Ramos Joel 1472 ESP Espluguenc, C.E.E.
3   Torres Bort Marti 1465 ESP Espluguenc, C.E.E.
4   Rodriguez Bascuñana Iker 1448 ESP Espluguenc, C.E.E.
5   Obered Muntane Eric 1424 ESP Espluguenc, C.E.E.
6   Martinez Mateo Alex 1291 ESP Espluguenc, C.E.E.

Calendario y resultados

_________________________________________________________

Tancats Territorial Baix Llobregat Grup D Diumenges

Bases del torneig

Organizer(s) : Club Escola Esportiva Espluguenc - Federació Catalana d'Escacs
Tournament Director : García Gil,José Antonio (22200339)
Chief or supervising arbiter : *
Town : Esplugues de Llobregat
Rating-Ø : 1591
Date : 2021/05/09 To 2021/06/20

Starting rank list (sort rating)

SNo.   Name NRtg FED Club
1  AIM Jose Antonio Garcia Gil  1808 CAT Espluguenc, C.E.E.
2   Rogelio Luna Muñoz 1534 CAT Espluguenc, C.E.E.
3   Jorge Moreno Sanchez 1572 CAT Espluguenc, C.E.E.
4   Iker Rodríguez Bascuñana 1448 CAT Espluguenc, C.E.E.

Calendario y resultados

_________________________________________________________

I TANCAT ESPLUGUENC AFICIONATS 2021 

Bases del torneig

Ranking inicial Tancat Espluguenc Aficionats 2021

Organitza: : C.E.E.Espluguenc - Federació Catalana d'Escacs
Director del Torneig : José Antonio García Gil
Ciutat : Esplugues de Llobregat
Rating-Ø : 1696
Dates :  27/02/2021 - 29/05/2021

Calendari i resultats

  SNo.   Cognom i Nom   NRtg Gr Club Codi FCE  

 

1.-   Pablo Mañas Pellejero  M 2027 S EEE 21595
2.-   Javier Montero Olmos  M 1802 U14  PAJ 28451
3.-   David Paez Nuñez  M 1794 S TBL 26020
4.-   Didac Membrives Pino  M 1788 S PRA 379769
5.- AFM David Terron Chueco  M 1745 U16 COR 357061
6.-   Javier Mansa Morales  M 1700 S50 SJD 386376
7.-   César Reyes Rodríguez M 1700 S SJD 386395
8.-   Manuel Hernandez Giuliani M 1588 S EEE 383364
9.-   Francisco Campos Recuenco  M 1572 S50 TBL 19105
10.-   Jordi Moreno Sánchez  M 1572 S EEE 385080
11.-   Rogelio Luna Muñoz M 1552 V65 EEE 26253
12.-   Diego Membrives Cano M 1510  V65  PRA 385099

 

II TANCAT ESPLUGUENC SUB12 2021 

Bases del torneig 

Inscrits Tancat Espluguenc Sub12 2021

Organitza: : C.E.E.Espluguenc - Federació Catalana d'Escacs
Director del Torneig : José Antonio García Gil
Ciutat : Esplugues de Llobregat
Rating-Ø : 1597
DateS : 27/02/2021 - 25/04/2021

Calendari i resultats

​​

  SNo. Name   NRtg Gr Club Codi FCE  

 

1.- Hugo Uber Gràcia M 1928 U12 CTJ 383960
2.- Álex Poyan Cobelli M 1731 U12 PAJ 380258
3.- Laia García Rodríguez F 1685 U12 MRT 384457
4.- Daniel Martos Martin M 1620 U12 EEE 334274
5.- Unai Añor Corbera M 1498 U12 MLR 334219
6.- Martí Mitjà Núñez M 1496 U12 EEE 386568
7.- Pablo Ramón Quintanilla M 1466 U10 PRA 385099
8.- Álex Martínez Mateo M 1355 U10 EEE 385086

 

III TANCAT ESPLUGUENC U-1800 DIMECRES

Bases del torneig

Formulari d'inscripció

Inscrits Tancat Espluguenc U-1800 

Organitza: : C.E.E.Espluguenc - Federació Catalana d'Escacs
Director del Torneig : José Antonio García Gil
Ciutat : Esplugues de Llobregat
Rating-Ø : 1660
DateS : 10/03/2021 - 28/04/2021

Calendari i resultats​​

  SNo.   Name   NRtg Gr Club Codi FCE  

1.- AIM Jose Antonio Garcia Gil  M 1796 S50 EEE 19677
2.-   Arnau Morer i Capdevila  M 1659 S20  PRA 23841
3.-   Brandon Sandoval Mamani  M 1631 S  PRA 24391
4.-   Rogelio Luna Muñoz  M 1552 V65   EEE 26253
                 
                 
                 
                 

 

 

IV TANCAT ESPLUGUENC U-1800 DIVENDRES

Bases del torneig 

Formulari d'inscripció

Inscrits Tancat Espluguenc U-1800

Organitza: : C.E.E.Espluguenc - Federació Catalana d'Escacs
Director del Torneig : José Antonio García Gil
Ciutat : Esplugues de Llobregat
Rating-Ø : 1664
DateS : 12/03/2021 - 23/04/2021

Calendari i resultats​​

  SNo.   Name   NRtg Gr Club Codi FCE  

1.-    David Paez Nuñez  M 1801  S TBL 26020
2.- AIM José Antonio García Gil M 1796  S50 EEE 19677
3.-   Didac Membrives Pino  M 1788 S PRA 379769
4.-   José Miguel Andrés Vaquero M 1702 S EEE 384312
5.-   Manuel Hernandez Giuliani M 1588 S EEE 383364
6.-   Jorge Moreno Sánchez M 1572 S EEE 385080
7.-   Rogelio Luna Muñoz M 1552 V65 EEE 26253
8.-   Diego Membrives Cano M 1510 V65  PRA 385099

 

 

;
Tornejos homologats per la FCE