Classificació Tancat Espluguenc Sub12 2021

Nº. Jugador Rtg Club 1 2 3 4 5 6 7 8 Total SB. Koya
1.- Hugo Uber Gràcia 1928 CTJ                   0,00 0
2.- Álex Poyan Cobelli 1731 PAJ                   0,00 0
3.- Laia García Rodríguez 1685 MRT                   0,00 0
4.- Daniel Martos Martin 1620 EEE                   0,00 0
5.- Unai Añor Corbera 1498 MLR                   0,00 0
6.- Martí Mitjà Nuñez 1496 EEE                   0,00 0
7.- Pablo Ramón Quintanilla 1466 PRA                   0,00
8.- Álex Martínez Mateo 1355  EEE                   0,00 0

 

Calendari Tancat Espluguenc Sub12 2021

   
Round 1 on 2021/02/28 at 10:00
Board SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
1 1 Hugo Uber Gracia 1928 - Alex Martinez Mateo 1355 8
2 2 Alex Poyan Cobelli 1731 - Pablo Ramon Quintanilla 1466 7
3 3 Laia Garcia Rodriguez 1685 - Marti Mitja Nuñez 1496 6
4 4 Daniel Martos Martin 1620 - Unai Añor Corbera 1498 5
   
Round 2 on 2021/03/07 at 10:00
Board SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
1 8 Alex Martinez Mateo 1355 - Unai Añor Corbera 1498 5
2 6 Marti Mitja Nuñez 1496 - Daniel Martos Martin 1620 4
3 7 Pablo Ramon Quintanilla 1466 - Laia Garcia Rodriguez 1685 3
4 1 Hugo Uber Gracia 1928 - Alex Poyan Cobelli 1731 2
   
Round 3 on 2021/03/14 at 10:00
Board SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
1 2 Alex Poyan Cobelli 1731 - Alex Martinez Mateo 1355 8
2 3 Laia Garcia Rodriguez 1685 - Hugo Uber Gracia 1928 1
3 4 Daniel Martos Martin 1620 - Pablo Ramon Quintanilla 1466 7
4 5 Unai Añor Corbera 1498 - Marti Mitja Nuñez 1496 6
   
Round 4 on 2021/03/21 at 10:00
Board SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
1 8 Alex Martinez Mateo 1355 - Marti Mitja Nuñez 1496 6
2 7 Pablo Ramon Quintanilla 1466 - Unai Añor Corbera 1498 5
3 1 Hugo Uber Gracia 1928 - Daniel Martos Martin 1620 4
4 2 Alex Poyan Cobelli 1731 - Laia Garcia Rodriguez 1685 3
   
Round 5 on 2021/04/11 at 10:00
Board SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
1 3 Laia Garcia Rodriguez 1685 - Alex Martinez Mateo 1355 8
2 4 Daniel Martos Martin 1620 - Alex Poyan Cobelli 1731 2
3 5 Unai Añor Corbera 1498 - Hugo Uber Gracia 1928 1
4 6 Marti Mitja Nuñez 1496 - Pablo Ramon Quintanilla 1466 7
   
Round 6 on 2021/04/18 at 10:00
Board SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
1 8 Alex Martinez Mateo 1355 - Pablo Ramon Quintanilla 1466 7
2 1 Hugo Uber Gracia 1928 - Marti Mitja Nuñez 1496 6
3 2 Alex Poyan Cobelli 1731 - Unai Añor Corbera 1498 5
4 3 Laia Garcia Rodriguez 1685 - Daniel Martos Martin 1620 4
   
Round 7 on 2021/04/25 at 10:00
Board SNo. Name Rtg Res. Name Rtg SNo.
1 4 Daniel Martos Martin 1620 - Alex Martinez Mateo 1355 8
2 5 Unai Añor Corbera 1498 - Laia Garcia Rodriguez 1685 3
3 6 Marti Mitja Nuñez 1496 - Alex Poyan Cobelli 1731 2
4 7 Pablo Ramon Quintanilla 1466 - Hugo Uber Gracia 1928 1