Calendari:

6, 13, 20 i 27 de febrer, 6, 13, 20 i 27 de març

Tots els tornejos començaran a la mateixa hora:

Horari: 18.00-19.30 Durada de cada partida: 5 '+ 3'

Has apuntar-te a l'torneig de la teva categoria:

Primer pas unir-se al equip de l'Organitzador (imprescindible per poder accedir als tornejos)

Segon pas: seleccionar el torneig de la categoria corresponent i unir-se

Tercer pas: el dia del torneig accedir a la sala corresponent per participar

(no espereu a fer-ho l'últim día, ja que l'administrador ha de aceptar l'accés a l'equip)

 Classificació per edats:

SNo Categoria Sub8   Centre Educatiu Ptos.
         
         
 
         
SNo Categoria Sub10    Centre Educatiu Ptos.
1 Marta Frías Batllebò F Centre Garbí Pere Vergès 28
2 Àlex Romeo Planas M Centre Garbí Pere Vergès 26
3 Álex Martínez Mateo M Col.legi Lola Anglada 26
4 Gerard Sarriera Diéguez M Centre Garbí Pere Vergès 18
5 Ocsana Pantia F Col.legi Folch i Torres 11
6 Leo Torres Estévez M Centre Garbí Pere Vergès 8
         
         
Sala de Joc 3a jornada
         
SNo Categoria Sub12    Centre Educatiu Ptos.
1 Daniel Martos Martín M Centre Garbí Pere Vergès 97
2 Eric Obered Muntané M Col.legi Folch i Torres  68
3 Andreu Bravo Savino M Highlands School Barcelona 55
4 Àlex Frías Batllebò M Centre Garbí Pere Vergès 49
5 Joel Jiménez Ramos M Centre Garbí Pere Vergès 46
6 Pau Guillem Agell M Centre Garbí Pere Vergès 43
7 Martí Mitjà Núñez M Centre Garbí Pere Vergès 35
8 Myriam Talavera Navarrete F Centre Garbí Pere Vergès 25
9 Pablo Espinosa Polo M Centre Garbí Pere Vergès 11
10 Ana Gómez Moreno  F Centre Garbí Pere Vergès 7
11 Xènia Sauret F Centre Garbí Pere Vergès 3
12 Nicolás Cobos M Col.legi Matilde Orduña 1
13 Mireia Carpio Ortiz F Centre Garbí Pere Vergès  -
14 Víctor Murillo Lopera M Centre Garbí Pere Vergès -
15 Pau Alejo M Centre Garbí Pere Vergès -
16 Àlex Rivera Romero M Centre Garbí Pere Vergès -
17 Xavier Herrera Paco  M Col.legi Matilde Orduña -
18 Mohamed Issaoui M Col.legi Matilde Orduña -
19 Adam Refass  M Col.legi Matilde Orduña -
20 Aleix Gómez Rodríguez M Col.legi Prat de la Riba -
21 Esteban Santos M Col.legi Matilde Orduña -
         
Sala de Joc 3a jornada
         
SNo Categoria Sub14    Centre Educatiu Ptos.
         
         
 
         
SNo Categoria Sub16   Centre Educatiu Ptos.
1 Martí Torres Bort M Institut Joanot Martorell 28
         

 

Tornar